To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 3:26:57 PM
Dominican Rep. Dominican Republic - Serbia B Serbia B
matchday 32 Internacional Sport Club Internacional 2:1 Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense Grêmio
matchday 32 Athletico-PR Club Athletico Paranaense 2:1 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
matchday 32 Ceará SC Ceará Sporting Club 2:1 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
matchday 32 Sport Recife Sport Club do Recife 2:0 Esporte Clube Bahia EC Bahia
matchday 32 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 2:0 Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
matchday 32 Santos FC Santos FC 3:4 Goiás Esporte Clube Goiás EC
matchday 32 Fluminense Fluminense Football Club 2:0 Botafogo de Futebol e Regatas Botafogo
matchday 20
Atlético Madrid Atlético Madrid 3:1 Valencia CF Valencia
matchday 19 Parma Parma Calcio 1913 0:2 UC Sampdoria Sampdoria
matchday 21 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:5 Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 21
Kasimpasa Kasimpasa 6:00 PM Sivasspor Sivasspor
matchday 21 Alanyaspor Alanyaspor 9:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
matchday 21
Fenerbahce Fenerbahce SK 9:00 PM Kayserispor Kayserispor
matchday 37 Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 0:0 Clube Náutico Capibaribe Náutico
matchday 37 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 3:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 16 Lommel SK Lommel SK 3:2 RWD Molenbeek RWDM
matchday 21 OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 0:3 KAA Gent KAA Gent
matchday 3 Querétaro FC Querétaro FC 2:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
matchday 2 CD América CD América de Cali 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
matchday 2 Jaguares FC Jaguares de Córdoba 2:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
matchday 2 Pereira Deportivo Pereira 0:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
matchday 15 Al-Ettifaq Al-Ettifaq 1:2 Al-Ahli Jeddah Ahli
matchday 16 KF Tirana KF Tirana 5:45 PM KF Laçi KF Laçi
matchday 16 KF Teuta KF Teuta 8:45 PM FK Partizani FK Partizani
matchday 3 Danubio FC Danubio FC postponed CA Peñarol Peñarol
matchday 3 Boston River Club Atlético Boston River postponed Cerro Largo FC Cerro Largo
matchday 3 Defensor Defensor Sporting Club postponed Atletico River Plate Montevideo River Plate
matchday 19 Cremonese US Cremonese 1:1 SPAL SPAL
matchday 26 La Serena Deportes La Serena 2:0 CDP Curicó Unido Curicó
matchday 23 U. de Chile Club Universidad de Chile 2:2 Club Deportes Iquique CD Iquique
Fourth Round
Everton Everton FC 3:0 Sheffield Wednesday Sheff Wed
matchday 22 UD Las Palmas UD Las Palmas 2:1 CD Leganés CD Leganés
matchday 21 Roda JC Roda JC Kerkrade 2:1 FC Utrecht U21 Utrecht U21
matchday 21 Ajax U21 Ajax Amsterdam U21 10:45 PM Go Ahead Eagles Deventer Go Ahead Eagles
matchday 15 Famalicão FC Famalicão 0:1 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
matchday 15 Belenenses SAD Belenenses SAD 7:30 PM CD Tondela Tondela
matchday 15 Rio Ave FC Rio Ave FC 9:30 PM CD Santa Clara Santa Clara
matchday 15 Benfica SL Benfica 10:00 PM CD Nacional Nacional
matchday 17 FC Porto B FC Porto B 8:00 PM SL Benfica B Benfica B
matchday 17 Casa Pia Casa Pia AC 10:00 PM CD Cova Piedade Cova Piedade
matchday 18 Istanbulspor Istanbulspor 6:00 PM Adanaspor Adanaspor
matchday 18 Altinordu Altinordu FK 9:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
matchday 15 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 6:00 PM Leeds United U23 Leeds U23
matchday 15 Sunderland U23 Sunderland AFC U23 6:00 PM Burnley FC U23 Burnley U23
matchday 15 West Brom U23 West Bromwich Albion U23 6:00 PM Crystal Palace U23 Palace U23
matchday 15 Stoke U23 Stoke City U23 8:00 PM Middlesbrough FC U23 Boro U23
matchday 16 H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 11:15 PM Hapoel Hadera Hapoel Hadera
matchday 4 Grecia Municipal Grecia 0:0 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
matchday 4 ADR Jicaral ADR Jicaral 2:0 CS Herediano Herediano
matchday 4 Cartaginés CS Cartaginés 1:1 Limón FC Limón FC
Round of 16 FK Sabail FK Sabail 3:2 PFK Zagatala PFK Zagatala
matchday 6 Adamawa United Adamawa United 6:30 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
matchday 6 Wikki Tourists Wikki Tourists 9:00 PM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
matchday 12 Machine Sazi Machine Sazi Tabriz 4:30 PM Foolad FC Foolad
matchday 12 Aluminium Arak Aluminium Arak FC 4:30 PM Persepolis FC Persepolis
matchday 12 Sanat Naft Sanat Naft FC 5:30 PM Sepahan FC Sepahan
matchday 4 Ch. Brothers Churchill Brothers SC 2:0 Sudeva Delhi FC Sudeva
matchday 4 NEROCA FC NEROCA FC 6:30 PM Gokulam Kerala FC Gokulam FC
matchday 15 Chennaiyin FC Chennaiyin FC 7:00 PM Mumbai City FC Mumbai City