To use this site, please enable Javascript.

Matches May 16, 2021

matchday 33
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 9:00 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
RB Leipzig RB Leipzig 11:30 PM VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 6:30 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
FC St. Pauli FC St. Pauli 6:30 PM Hannover 96 Hannover 96
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 6:30 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Karlsruher SC Karlsruher SC 6:30 PM Holstein Kiel Holstein Kiel
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 6:30 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 6:30 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
F. Düsseldorf Fortuna Düsseldorf 6:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 6:30 PM Hamburger SV Hamburger SV
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 6:30 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
matchday 37
Hallescher FC Hallescher FC 4:00 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 5:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 5:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
Quarter-Finals 1st leg El Ahly El Ahly Cairo 12:00 AM Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Orlando Pirates Orlando Pirates 6:00 PM Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Cotonsport Cotonsport de Garoua 6:00 PM ASC Diaraf Dakar ASC Diaraf
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 9:00 PM JS Kabylie JS Kabylie
  Pyramids FC Pyramids FC 9:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
matchday 36 Brighton Brighton & Hove Albion 12:00 AM West Ham United West Ham
 
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Spurs Tottenham Hotspur 6:05 PM Wolverhampton Wanderers Wolves
 
West Brom West Bromwich Albion 8:30 PM Liverpool FC Liverpool
 
Everton Everton FC 11:00 PM Sheffield United Sheff Utd
matchday 5 IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 7:30 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 7:30 PM UE Sant Julia Sant Julia
  UE Engordany UE Engordany 2:30 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
  Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 2:30 PM UE Santa Coloma UE Santa Coloma
matchday 37
FC Barcelona FC Barcelona 9:30 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Real Sociedad Real Sociedad 9:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
  Alavés Deportivo Alavés 9:30 PM Granada CF Granada CF
  Cádiz CF Cádiz CF 9:30 PM Elche CF Elche CF
 
Valencia Valencia CF 9:30 PM SD Eibar SD Eibar
  Athletic Athletic Bilbao 9:30 PM Real Madrid Real Madrid
  Getafe Getafe CF 9:30 PM Levante UD Levante
  Villarreal Villarreal CF 9:30 PM Sevilla FC Sevilla FC
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 9:30 PM CA Osasuna CA Osasuna
  Real Betis Real Betis Balompié 9:30 PM SD Huesca SD Huesca
  Fiorentina ACF Fiorentina 3:30 PM SSC Napoli SSC Napoli
  Udinese Calcio Udinese Calcio 6:00 PM UC Sampdoria Sampdoria
  Benevento Benevento Calcio 6:00 PM FC Crotone Crotone
  Parma Parma Calcio 1913 9:00 PM US Sassuolo Sassuolo
 
AC Milan AC Milan 11:45 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
matchday 31
LASK LASK 8:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 8:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
 
WSG Tirol WSG Tirol 8:00 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
matchday 30 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 4:00 PM Ural Yekaterinburg Ural
  Khimki FK Khimki 4:00 PM FC Sochi Sochi
  Rostov FK Rostov 4:00 PM FK Krasnodar Krasnodar
  Tambov PFK Tambov 4:00 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 4:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
  Rubin Kazan Rubin Kazan 4:00 PM Rotor Volgograd Rotor Volgograd
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 4:00 PM CSKA Moscow CSKA Moscow
  Ufa FK Ufa 4:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
matchday 33 Hollandia HVV Hollandia postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  RKVV DEM RKVV DEM postponed VV Gemert VV Gemert
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed VV Hoogland Hoogland
  Dongen VV Dongen postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  EVV Echt EVV Echt postponed ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Unitas GVV Unitas postponed USV Hercules USV Hercules
  Westlandia RKVV Westlandia postponed HV & CV Quick Quick DH
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
matchday 34 FC Utrecht FC Utrecht 5:30 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Vitesse Vitesse Arnhem 5:30 PM Ajax Amsterdam Ajax
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 5:30 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
  VVV-Venlo VVV-Venlo 5:30 PM FC Emmen FC Emmen
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 5:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
  PEC Zwolle PEC Zwolle 5:30 PM FC Groningen FC Groningen
  Willem II Willem II Tilburg 5:30 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  Twente FC Twente Enschede FC 5:30 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  Heerenveen SC Heerenveen 5:30 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
matchday 13 Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 3:00 PM Caykur Rizespor U19 C. Rizespor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 3:00 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Denizlispor U19 Denizlispor U19 3:00 PM Fatih Karagümrük U19 Karagümrük U19
  G.Birligi U19 Genclerbirligi Ankara U19 3:00 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  G.Antep FK U19 Gaziantep FK U19 3:00 PM Hatayspor U19 Hatayspor U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 3:00 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 3:00 PM Göztepe U19 Göztepe U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 3:00 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
matchday 8 UTA Arad UTA Arad 4:00 PM Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
  FC Arges ACSC FC Arges 6:30 PM FC Dinamo Dinamo
matchday 5 Motherwell FC Motherwell FC 4:00 PM Ross County FC Ross County
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  St. Mirren St. Mirren FC 4:00 PM Dundee United FC Dundee United
matchday 10 PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 9:30 PM Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 9:30 PM Olympiacos Piraeus Olympiacos
  AEK Athens AEK Athens 9:30 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
matchday 4 APO Levadiakos APO Levadiakos 4:45 PM PAE Chania PAE Chania
  Diagoras Diagoras Rodou 4:45 PM Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  AO Xanthi AO Xanthi 4:45 PM GS Ergotelis Ergotelis
matchday 32 FK Teplice FK Teplice 6:00 PM SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  FK Pardubice FK Pardubice 6:00 PM FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 8:00 PM AC Sparta Prague Sparta Prague
  Slavia Prague SK Slavia Prague 10:30 PM MFK Karvina MFK Karvina
matchday 30 FC Midtjylland FC Midtjylland 4:00 PM Randers FC Randers FC
  FC Copenhagen FC Copenhagen 7:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
  Aarhus GF Aarhus GF 9:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Aalborg BK Aalborg BK 5:00 PM AC Horsens AC Horsens
matchday 35 NK Varazdin NK Varazdin 6:00 PM HNK Rijeka HNK Rijeka
  HNK Sibenik HNK Sibenik 8:05 PM HNK Hajduk Split Hajduk Split
  HNK Gorica HNK Gorica 10:10 PM GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
matchday 5 Roi Utd Rovaniemi United 9:30 PM Oulun Palloseura OPS
matchday 3 RoPS Rovaniemen Palloseura 7:00 PM Pallokerho-35 PK-35
  IF Gnistan IF Gnistan 8:30 PM Musan Salama MuSa
  Ekenäs IF Ekenäs IF 8:30 PM JIPPO Joensuu JIPPO
matchday 13 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 postponed Jyväskylän Komeetat U19 Komeetat U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 4:00 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 4:00 PM PPJ Helsinki U19 PPJ U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 postponed IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 postponed Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 postponed FC Kontu U19 FC Kontu U19
  TPV U19 Tampereen Pallo-Veikot U19 postponed FC Haka U19 FC Haka U19
matchday 30 Cracovia Cracovia 8:30 PM Warta Poznan Warta Poznan
  Piast Gliwice Piast Gliwice 8:30 PM Wisla Kraków Wisla Kraków
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 8:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 8:30 PM Rakow Czestochowa Rakow
  Lech Poznan Lech Poznan 8:30 PM Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  Slask Wroclaw Slask Wroclaw 8:30 PM Stal Mielec Stal Mielec
  Legia Warszawa Legia Warszawa 8:30 PM Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  Wisla Plock Wisla Plock 8:30 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
matchday 33 Dob. Dobrich PFC Dobrudzha Dobrich 5:30 PM Yantra Gabrovo Yantra
  Litex Lovech PFC Litex Lovech 7:45 PM Hebar Pazardzhik Hebar P.
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 7:45 PM FC Sozopol FC Sozopol
  Minyor Pernik PFC Minyor Pernik 8:00 PM FC Septemvri Simitli FC S. Simitli
  Neftochimik Neftochimik Burgas 8:00 PM PFC Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
matchday 30 PFC Beroe PFC Beroe Stara Zagora 10:15 PM CSKA 1948 CSKA 1948
matchday 34 NK Celje NK Celje 8:15 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Domzale NK Domzale 11:00 PM FC Koper FC Koper
matchday 28 E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 7:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 7:00 PM FC RM Hamm Benfica Hamm Benfica
  US Hostert US Hostert 7:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 7:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 7:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 7:00 PM FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
  Differdange 03 FC Differdange 03 7:00 PM FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 9:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
matchday 9 Spartak Trnava Spartak Trnava 9:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
matchday 22 Eichholzer SV Eichholzer SV 5:00 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
  SV Eichede II SV Eichede II 5:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
matchday 25 G. Windeck TSV Germania Windeck 6:00 PM FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Oberpleis TuS 05 Oberpleis 6:00 PM SpVg Porz SpVg Porz
  SV Wachtberg SV Wachtberg 6:00 PM FV Bad Honnef FV Bad Honnef
  1.FC Spich 1.FC Spich 6:00 PM Eintracht Hohkeppel E. Hohkeppel
  SSV Merten SSV Merten 1925 6:15 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  SV Schlebusch SV Schlebusch 6:15 PM SC Rheinbach SC Rheinbach
  FV Wiehl FV Wiehl 6:15 PM TuS Mondorf TuS Mondorf
matchday 22 Collegia Jübek TuS Collegia Jübek 3:00 PM SG Geest 05 SG Geest 05
matchday 25 Burgaltendorf SV Burgaltendorf 6:00 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  VfB Speldorf VfB Speldorf 6:00 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 6:00 PM DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  FC Remscheid FC Remscheid 6:00 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 6:00 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 6:15 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 6:15 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
matchday 33 Schwanheim Germania Schwanheim postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  RSV Weyer RSV Weyer postponed SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FV Breidenbach FV Breidenbach postponed SG Walluf Walluf
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  VfB Marburg VfB Marburg postponed SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  TSV Michelbach TSV Michelbach postponed FC Ederbergland FC Ederbergland
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed FC Gießen II FC Gießen II
matchday 30 SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 6:00 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 6:00 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Auggen FC Auggen 6:00 PM SV Weil 1910 SV Weil
matchday 29 SC Herford SC Herford 6:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 6:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  VfL Theesen VfL Theesen 6:00 PM Westfalia Kinderhaus W. Kinderhaus
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln 6:00 PM SV Mesum SV Mesum
  Erkenschwick SpVgg Erkenschwick 6:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 6:00 PM TuS Tengern TuS Tengern
  Delbrücker SC Delbrücker SC 6:00 PM Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  Lüner SV Lüner SV 6:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 6:00 PM SC Peckeloh SC Peckeloh
  SC Neheim SC Neheim 6:00 PM TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 6:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 6:00 PM SV Rot-Weiß Deuten RW Deuten
  SV Sodingen SV Sodingen 6:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
  YEG Hassel YEG Hassel 6:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 6:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 6:30 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  BSV Schüren BSV Schüren 7:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Brünninghausen FC Brünninghausen 7:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
matchday 10 CA Mitre Club Atlético Mitre 5:00 AM Argentino Agropecuario Agropecuario
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine 7:00 PM Club Almagro Almagro
  Almirante Brown Club Almirante Brown 11:00 PM Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  CA San Telmo Club Atlético San Telmo 11:00 PM Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 11:00 PM CD Morón CD Morón
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 11:00 PM Club Ferro Carril Oeste Ferro
Quarter-Finals Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 1:30 AM Club Atlético Independiente Independiente
  CA Colón Club Atlético Colón 5:00 AM Club Atlético Talleres CA Talleres
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 8:00 PM Racing Club Racing Club
matchday 5 LA Galaxy Los Angeles Galaxy 12:30 AM Austin FC Austin FC
  Atlanta United Atlanta United FC 4:00 AM Club de Foot Montréal CF Montréal
  Philadelphia Philadelphia Union 4:30 AM New York Red Bulls Red Bulls
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 5:00 AM FC Dallas FC Dallas
  Colorado Colorado Rapids 6:00 AM Houston Dynamo FC Houston
  Salt Lake Real Salt Lake City 6:30 AM Nashville SC Nashville SC
  Quakes San Jose Earthquakes 7:00 AM Portland Timbers Timbers
  Kansas Sporting Kansas City 11:00 PM Vancouver Whitecaps FC Vancouver
matchday 3 Bobcats Maryland Bobcats FC 4:30 AM Los Angeles Force LA Force
  1904 FC San Diego 1904 FC 7:00 AM Detroit City FC Detroit City
Semi-Finals 2nd Leg Santa Tecla Santa Tecla FC 6:00 AM CD FAS FAS
matchday 14 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 11:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Gamba Osaka Gamba Osaka 1:00 PM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Omiya Ardija Omiya Ardija 10:00 AM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 10:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 10:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 11:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Machida Zelvia Machida Zelvia 11:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
matchday 8 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 9:00 AM FC Gifu FC Gifu
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 9:00 AM Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
  FC Imabari FC Imabari 9:00 AM Kamatamare Sanuki Kamatam. Sanuki
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 10:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Fukushima Utd. Fukushima United 10:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kataller Toyama Kataller Toyama 10:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
matchday 9 Verspah Oita Verspah Oita 9:00 AM Tokyo Musashino United Musashino Utd.
  Kochi Utd. Kochi United 9:00 AM Tiamo Hirakata Tiamo Hirakata
  MIO B. Shiga MIO Biwako Shiga 9:00 AM Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Matsue City Matsue City 9:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Nara Club Nara Club 9:00 AM Veertien Mie Veertien Mie
matchday 1 TDK Shinwakai TDK Shinwakai SC 6:00 AM Hokuto Bank FC Hokuto Bank FC
  Akita Cambiare Akita FC Cambiare 7:00 AM Mizusawa SC Mizusawa SC
  Las. Aomori Lascivo Aomori 9:00 AM Tono Club Tono Club
  NP Hira.-Mae. New Pearl Hiraizumi-Maezawa 10:00 AM Gonohe FC Gonohe FC
matchday 27 Damac FC Damac FC 12:00 AM Al-Ittihad Jeddah Ittihad
matchday 1 Mikawa SC Mikawa SC 8:00 AM Merry (Fukushima) Merry
  Para. Yonezawa Parafrente Yonezawa 9:30 AM Soma SC Soma SC
  Sendai Sasuke Sendai Sasuke FC 10:00 AM Nagai Club Nagai Club
  Oyama SC Oyama SC (Tsuruoka) 10:30 AM Iwaki Furukawa FC Iwaki Furuk.
matchday 5 Identy Mirai Identy Mirai 7:00 AM Tokyo International University FC Tokyo Int'l Uni
  Thespa Challen. Zuvor: Thespakusatsu Gunma Challengers (Reserves)	9:00 AM Saitama SC Saitama SC
matchday 6 RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 7:00 AM Tochigi City Tochigi City
  Tokyo 23 Tokyo 23 9:30 AM Hitachi Building Systems FC Hitachi BuilSys
  RKU FC Ryutsu Keizai University FC 10:00 AM Criacao Shinjuku Criac. Shinjuku
  Toin Univ. FC Toin University of Yokohama FC 1:00 PM Tokyo United Tokyo United
matchday 4 Toyama Shinjo Toyama Shinjo Club 7:00 AM Matsumoto Univ. FC Matsucelona FC Matsucelona
  Sakai Phoenix Sakai Phoenix 7:00 AM Niigata Univ. of Management '05 Kamo '05 Kamo FC
  JSC FC Japan Soccer College FC 10:00 AM Niigata Univ. of Health & Welfare FC Niigata UH&W FC
matchday 2 CUPS Seiro College of Upward Players in Soccer Seiro 7:00 AM Nagaoka Billboard Nagaoka Bil.
  AS Jamineiro AS Jamineiro (Niigata) 7:00 AM Libertas Chikuma Liber. Chikuma
  Ante. Shiojiri Antelope Shiojiri 7:00 AM Nagaoka Estilo Nagaoka Est.
  SR Komatsu SR Komatsu 9:00 AM Niigata Univ. of Management '09 Keidai '09 Keidai FC
matchday 3 Nagara Club Nagara Club 7:00 AM Nagoya SC Nagoya SC
  Ogaki K' FC Ogaki K' 8:00 AM Bombonera Gifu Bombon. Gifu
  Yokkaichi Univ. Yokkaichi University FC 9:00 AM FC Gifu Second (Reserves) FC Gifu 2nd
  AS Kariya AS Kariya 10:00 AM Rivielta Toyokawa Riv. Toyokawa
  Tokai Gak. FC Tokai Gakuen Univ. FC postponed Chukyo univ.FC (II) Chukyo Univ. II
  Fujieda City H. Fujieda City Hall FC postponed Tokoha Univ. Hamamatsu FC Tokoha Uni. Ha.
  FC Ise-shima FC Ise-shima postponed Chukyo University FC (I) Chukyo Univ. I
matchday 10 Yazaki Valente Yazaki Valente postponed Toyota SC Toyota SC
matchday 3 Hannan Uni Club Hannan University Club postponed Takasago Mineiro Takasago Min.
matchday 4 KUFC Nankoku Kochi Univ. FC Nankoku 7:00 AM llamas Kochi llamas Kochi
  FC Tokushima FC Tokushima 9:00 AM FC Yanagimachi FC Yanagimachi
  Nakamura Club Nakamura Club (Shimanto) 9:30 AM R.Velho Takamatsu R.Ve. Takamatsu
matchday 6 Kaiho Bank Kaiho Bank SC 7:00 AM Veroskronos Tsuno Veroskr. Tsuno
  FC Nakatsu FC Nakatsu 7:00 AM NIFS Kanoya FC NIFS Kanoya FC
  Kyushu Mits. SC Kyushu Mitsubishi SC 9:00 AM Kawasoe Club Kawasoe Club
  J-Lease FC J-Lease FC 9:00 AM Kumamoto Teachers SC K'moto Teachers
matchday 12 APIA Leichhardt APIA Leichhardt Tigers - Blacktown City Demons Blacktown City
  Sydney FC U21 Sydney FC U21 - Marconi Stallions Marc. Stallions
  Wolves FC Wollongong Wolves FC - Rockdale City Suns Rockdale City Suns
  Sydney United Sydney United - Sydney Olympic Sydney Olympic
matchday 21 Melbourne City Melbourne City FC 11:05 AM Wellington Phoenix Wellington P.
  Adelaide United Adelaide United 1:10 PM Brisbane Roar Brisbane Roar
  Perth Glory Perth Glory 3:15 PM Western Sydney Wanderers Western Sydney
matchday 31 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 8:00 PM NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
matchday 24 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 2:00 PM FK Olimpik Sarajevo U19 FK Olimpik U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 9:00 PM FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
matchday 31 FK Tuzla City FK Tuzla City 8:00 PM FK Velez Mostar Velez Mostar
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 8:00 PM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 8:00 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 8:00 PM FK Sarajevo FK Sarajevo
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 8:00 PM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 8:00 PM FK Olimpik Sarajevo FK Olimpik
matchday 5 Dep. La Guaira Deportivo La Guaira 2:00 AM Gran Valencia FC Gran Valencia
matchday 26 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 8:30 PM NK Slaven Zivinice Slaven Zivinice
matchday 14 Suduva Suduva Marijampole 5:00 PM FK Banga Gargzdai Banga Gargzdai
matchday 9 FK Slutsk FK Slutsk 6:30 PM FK Minsk FK Minsk
  Dynamo Brest Dynamo Brest 10:30 PM FK Gomel Gomel
matchday 22 El Ittihad Ittihad Alexandria 12:00 AM Tala'ea El Gaish Gaish
matchday 17 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan 12:15 AM FAR Rabat FAR Rabat
  FUS Rabat FUS Rabat 10:00 PM Mouloudia d'Oujda Mouloudia
matchday 14 FC Dila FC Dila Gori 5:00 PM Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  FC Samtredia FC Samtredia 5:00 PM FC Samgurali Tskaltubo Samgurali
  Shukura Shukura Kobuleti 7:00 PM Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  FC Telavi FC Telavi 7:00 PM FC Saburtalo Saburtalo
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 7:00 PM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
matchday 9 Changwon Cit. Changwon Citizen 11:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
  Gyeongju KHNP Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power 11:00 AM Ulsan Citizen Ulsan Citizen
matchday 10 Goyang Citizen Goyang Citizen 10:00 AM Chungju Citizen Chungju Citizen
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 10:00 AM Siheung City Siheung City
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 10:00 AM Yangpyeong FC Yangpyeong FC
  FC Namdong FC Namdong 11:00 AM Pyeongchang United Pyeongchang Utd
matchday 16 Jeju United Jeju United 10:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 12:30 PM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
matchday 4 Legion FC Birmingham Legion FC 1:30 AM Memphis 901 FC Memphis 901
  Hartford Hartford Athletic 4:00 AM Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 5:00 AM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  New Mexico Utd. New Mexico United 6:30 AM Austin Bold FC Bold FC
matchday 12 Busan IPark Busan IPark postponed Chungnam Asan Chungnam Asan
  FC Anyang FC Anyang 2:30 PM Gyeongnam FC Gyeongnam FC
matchday 6 Forward Madison Forward Madison FC 5:00 AM North Carolina FC North Carolina
matchday 29 Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr 5:30 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
  FAC Floridsdorfer AC 5:30 PM Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
  Juniors OÖ FC Juniors OÖ 5:30 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 5:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
  A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 5:30 PM SV Horn SV Horn
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 5:30 PM Young Violets Austria Wien Young Violets
  SKU Amstetten SKU Amstetten 5:30 PM SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 5:30 PM FC Liefering FC Liefering
Group 1 Ceará SC Ceará Sporting Club 12:00 AM Fortaleza Esporte Clube Fortaleza
  Atlético-CE FC Atlético Cearense 2:00 AM Ferroviário Atlético Clube (CE) Ferroviário-CE
  AD Perilima AD Perilima de Campina Grande (PB) 12:00 AM Atlético Cajazeirense de Desportos (PB) Cajazeirense-PB
  SP Crystal São Paulo Crystal FC 11:00 PM Nacional Atlético Clube (PB) Nacional-PB
matchday 14 AA Altos Associacao Atlética de Altos (PI) 5:00 PM Sociedade Esportiva Picos (PI) Picos
  Parnahyba-PI Parnahyba Sport Club (PI) 5:00 PM River Atlético Clube (PI) River-PI
  Fluminense-PI Fluminense EC (PI) 5:00 PM SE Tiradentes Tiradentes
  4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 5:00 PM Esporte Clube Flamengo (PI) Flamengo-PI
matchday 29 Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  SC Bettembourg SC Bettembourg postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed FC Mondercange Mondercange
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed US Rumelange US Rumelange
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
matchday 16 Sol de América Club Sol de América 2:45 AM Sportivo Luqueño Luqueño
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 5:00 AM Guaireña FC Guaireña FC
matchday 17 Cerro Porteño Club Cerro Porteño postponed Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
matchday 11 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 8:00 PM Pafos FC Pafos FC
  EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 10:00 PM Ethnikos Achnas Ethnikos
final 1st leg CS Sergipe-SE Club Sportivo Sergipe (SE) 12:00 AM Lagarto Futebol Clube (SE) Lagarto FC
matchday 13 Kalju FC Kalju FC 5:00 PM Paide Linnameeskond Paide
matchday 4 JK Welco Tartu JK Welco 3:00 PM FCI Levadia U21 FCI Levadia U21
  FC Flora U21 FC Flora Tallinn U21 3:00 PM FC Elva FC Elva
  JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 3:00 PM FC Nomme United Nomme United
  Harju JK Harju JK Laagri 3:00 PM FC Tallinn FC Tallinn
  JK Legion U21 Tallinn JK Legion U21 3:00 PM Viimsi JK Viimsi JK
matchday 8 Ayacucho FC Ayacucho FC 1:30 AM Universitario de Deportes Universitario
  Cienciano Club Cienciano 4:00 AM Universidad San Martín de Porres U. San Martín
  CA Mannucci Carlos A. Mannucci 9:00 PM FBC Melgar FBC Melgar
matchday 9 Geylang Geylang International 2:30 PM Hougang United FC Hougang Utd.
  LC Sailors Lion City Sailors 2:30 PM Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
matchday 44 Stockport Stockport County 4:15 PM Torquay United FC Torquay United
First Round Triestina US Triestina 8:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
matchday 39 UD Almería UD Almería 12:00 AM Albacete Balompié Albacete
  UD Las Palmas UD Las Palmas 12:00 AM Real Zaragoza Real Zaragoza
  CE Sabadell CE Sabadell 5:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 7:00 PM Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  RCD Mallorca RCD Mallorca 11:45 PM AD Alcorcón Alcorcón
matchday 29 I. Cherkessk Inter Cherkessk 4:00 PM Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 6:00 PM Biolog Novokubansk Biolog
  Forte Taganrog Forte Taganrog 6:00 PM FK Essentuki FK Essentuki
  FC Tuapse FC Tuapse 7:00 PM Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 7:00 PM Kuban Holding Pavlovskaya Kuban Holding
  Makhachkala FK Makhachkala 7:00 PM Dinamo Stavropol Din. Stavropol
  Kuban Kuban Krasnodar 9:00 PM Anzhi Makhachkala Anzhi
matchday 33 Rio Ave FC Rio Ave FC 12:30 AM FC Porto FC Porto
  Famalicão FC Famalicão 7:00 PM CD Nacional Nacional
  Belenenses SAD Belenenses SAD 9:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  SC Covilhã SC Covilhã 3:15 PM GD Estoril Praia Estoril Praia
  Penafiel FC Penafiel 6:00 PM FC Vizela Vizela
  FC Porto B FC Porto B 7:00 PM CD Feirense Feirense
  Casa Pia Casa Pia AC 7:00 PM Varzim SC Varzim
  Coimbra Académica Coimbra 8:30 PM SL Benfica B Benfica B
matchday 26 Krystal Kherson Krystal Kherson 5:00 PM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Volyn Lutsk Volyn Lutsk 5:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  Nyva Ternopil Nyva Ternopil 6:00 PM VPK-Agro VPK-Agro
  Alyans Alyans Lypova Dolyna 6:00 PM FK Obolon Kyiv FK Obolon
  FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 7:00 PM Avangard Kramatorsk Avangard K.
  Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 8:00 PM NK Veres Rivne Veres Rivne
matchday 24 Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 5:00 PM MFK Chrudim Chrudim
  FK Varnsdorf FK Varnsdorf 8:00 PM FC Hradec Králové Hradec Králové
matchday 8 FC Helsingör FC Helsingör 6:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
  Skive IK Skive IK 5:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
matchday 3 Vålerenga Vålerenga Fotball 6:00 PM Kristiansund BK Kristiansund
  Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 6:00 PM FK Haugesund Haugesund
  Viking FK Viking Stavanger 6:00 PM Tromsø IL Tromsø IL
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 9:00 PM Rosenborg BK Rosenborg
  Sandefjord Sandefjord Fotball 9:00 PM Mjøndalen IF Mjøndalen
  Strømsgodset Strømsgodset IF 9:00 PM Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Molde Molde FK 11:00 PM SK Brann Brann
matchday 5 HLJ Ice City Heilongjiang Ice City 12:30 PM Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
  WH Three Towns Wuhan Three Towns 4:35 PM Suzhou Dongwu SZ Dongwu
  NT Zhiyun Nantong Zhiyun 4:35 PM Chengdu Rongcheng CD Rongcheng
  SH Port Shanghai Port 3:00 PM Dalian Professional DL Pro
  BJ Guoan Beijing Guoan postponed Hebei FC HB FC
matchday 32 Croat. Zmijavci NK Croatia Zmijavci 8:30 PM NK Opatija NK Opatija
  Kustos. Zagreb NK Kustosija Zagreb 8:30 PM GNK Dinamo Zagreb II Din. Zagreb II
  NK Osijek II NK Osijek II 8:30 PM NK Rudes NK Rudes
  Hrv Dragovoljac NK Hrvatski Dragovoljac 8:30 PM HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 8:30 PM NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
matchday 30 Widzew Lodz Widzew Lodz 3:40 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Radomiak Radomiak Radom 10:10 PM Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 10:30 PM LKS Lodz LKS Lodz
matchday 28 GKS Przodkowo GKS Przodkowo 8:00 PM Swit Szczecin Swit Szczecin
  Pomorzanin Pomorzanin Torun 9:00 PM Górnik Konin Górnik Konin
matchday 31 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 5:00 PM Polonia Bytom Polonia Bytom
matchday 35 Korona Kielce II Korona Kielce II 3:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 4:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
matchday 7 Hammarby Hammarby IF 8:30 PM Djurgardens IF Djurgarden
matchday 6 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 4:00 PM Jönköpings Södra IF Jönköping
matchday 7 Neftchi Neftchi Fergana 6:00 PM Shurtan Guzar Shurtan
matchday 38 Szeged Szeged-Csanád - GA 8:00 PM Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Pécsi MFC Pécsi MFC 8:00 PM Soroksár SC Soroksár
  FC Ajka FC Ajka 8:00 PM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  BFC Siófok BFC Siófok 8:00 PM Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 8:00 PM Dorogi FC Dorog
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 8:00 PM Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Budaörs Budaörsi SC 8:00 PM Debreceni EAC Debreceni EAC
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 9:30 PM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Vasas FC Vasas FC 9:30 PM ETO FC Győr ETO FC Győr
  Debrecen Debreceni VSC 9:30 PM Szombathelyi Haladás Haladás
matchday 7 CD El Ejido CD El Ejido 2012 2:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  UD Melilla UD Melilla 2:00 PM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  Orihuela CF Orihuela CF 2:30 PM UE Olot UE Olot
  Yeclano Yeclano Deportivo 2:30 PM CD Marino CD Marino
  Recre Granada Recreativo Granada 2:30 PM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Covadonga CD Covadonga 3:00 PM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  SD Ejea SD Ejea 3:00 PM Club Portugalete Portugalete
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 3:00 PM Marbella FC Marbella FC
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 3:00 PM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  Socuéllamos UD Socuéllamos 3:00 PM Getafe CF B Getafe CF B
  CD Lealtad CD Lealtad 3:00 PM Pontevedra CF Pontevedra
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 3:00 PM UD Poblense UD Poblense
  Sporting B Sporting de Gijón B 8:00 PM CD Guijuelo CD Guijuelo
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 8:00 PM Coruxo FC Coruxo FC
  Haro Deportivo Haro Deportivo 8:00 PM Barakaldo CF Barakaldo CF
  CD Izarra CD Izarra 9:00 PM SD Leioa SD Leioa
  Villarrubia CF Villarrubia CF 9:30 PM Las Rozas CF Las Rozas CF
  SD Tarazona SD Tarazona 3:00 PM CD Laredo Laredo
  CD Ebro CD Ebro 3:00 PM Real Unión Club Real Unión
  CF La Nucía CF La Nucía 9:30 PM UE Llagostera UE Llagostera
Quarter-Finals AD Alcorcón B AD Alcorcón B 2:30 PM CF Pozuelo de Alarcón CF Pozuelo
  Real Avilés Real Avilés CF 3:00 PM Caudal Deportivo Caudal
  Rayo B Rayo Vallecano B 3:00 PM AD Torrejón CF AD Torrejón
  CD Varea CD Varea 3:00 PM CD Calahorra B CD Calahorra B
  Utebo FC Utebo FC 8:00 PM UD Barbastro UD Barbastro
  CD Anguiano CD Anguiano 8:00 PM CD Arnedo Arnedo
  Quintanar Rey CD Quintanar del Rey 8:00 PM CD Tarancón CD Tarancón
  CD Llanes CD Llanes 9:00 PM CD Tuilla CD Tuilla
  CD Belchite 97 CD Belchite 97 9:00 PM CD Binéfar CD Binéfar
matchday 38 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 5:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  SC Freiburg II SC Freiburg II 5:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
matchday 39 Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 5:00 PM Rot-Weiß Oberhausen RW Oberhausen
  SF Lotte Sportfreunde Lotte 5:00 PM 1.FC Köln II 1.FC Köln II
matchday 23 Avarta Avarta 4:00 PM AB Taarnby AB Taarnby
matchday 36 Freiburger FC Freiburger FC 5:00 PM SV Sandhausen II Sandhausen II
  FV Ravensburg FV Ravensburg 5:00 PM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  TSG Backnang TSG Backnang 5:00 PM 1.Göppinger Sportverein 1.Göppinger SV
  Stuttg. Kickers Stuttgarter Kickers 5:00 PM TSV Ilshofen TSV Ilshofen
  Dorfmerkingen Sportfreunde Dorfmerkingen 6:00 PM FC Nöttingen FC Nöttingen
  1.CfR Pforzheim 1.CfR Pforzheim 6:00 PM Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer SU
  Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 6:00 PM SV Linx SV Linx
  FC 08 Villingen FC 08 Villingen 6:00 PM FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 6:00 PM SGV Freiberg SGV Freiberg
  SV Oberachern SV Oberachern 6:30 PM SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen
matchday 33 Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 6:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  FC Eddersheim FC Eddersheim 6:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 6:00 PM KSV Baunatal KSV Baunatal
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6:00 PM SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
matchday 29 Hennef 05 FC Hennef 05 postponed VfL Alfter VfL Alfter
  1.FC Düren 1.FC Düren postponed SpVg Frechen 20 Frechen 20
  Glesch-Paffend. BC Viktoria Glesch-Paffendorf postponed Viktoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed SV Breinig SV Breinig
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed SV Eilendorf SV Eilendorf
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 postponed Siegburger SV 04 Siegburger SV
  VfL Vichttal VfL Vichttal postponed FC Hürth Hürth
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln U23 postponed SC Borussia Freialdenhoven Freialdenhoven
matchday 41 Niederwenigern SF Niederwenigern 6:00 PM 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  Cronenberger SC Cronenberger SC 6:00 PM TSV Meerbusch TSV Meerbusch
  1.FC Monheim 1.FC Monheim 6:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 6:00 PM TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  TVD Velbert TVD Velbert 6:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld 6:00 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 6:15 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Union Nettetal SC Union Nettetal 6:15 PM DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  FSV Duisburg FSV Duisburg 6:30 PM SF Baumberg SF Baumberg
  Düsseldorf-West SC Düsseldorf-West 6:30 PM FC Kray FC Kray
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 6:30 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
matchday 37 Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 6:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Pr. Münster II Preußen Münster II 6:00 PM RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 6:00 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 6:00 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 6:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  FC Gütersloh FC Gütersloh 6:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 6:00 PM Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SV Schermbeck SV Schermbeck 6:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  Finnentrop/Bam. SG Finnentrop/Bamenohl 6:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 6:15 PM Hammer SpVg Hammer SpVg
matchday 18 Omid Genaveh Omid Genaveh 8:45 PM Naft Gachsaran FC Naft Gachsaran
matchday 6 Belshina Belshina Bobruisk 4:00 PM Arsenal Dzerzhinsk Dzerzhinsk
  Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 6:00 PM FK Slonim 2017 Slonim 2017
  Volna Pinsk Volna Pinsk 8:00 PM FK Orsha Orsha
matchday 21 FC Piamont FC Piamont postponed FC Farvagny/Ogoz FC Farvagny
matchday 22 FC Spiez FC Spiez postponed BSC Old Boys BSC Old Boys
  FC Liestal FC Liestal postponed FC Köniz II FC Köniz II
  Ajoie-Monterri FC Ajoie-Monterri postponed FC Thun U21 FC Thun U21
  FC Lerchenfeld FC Lerchenfeld postponed FC Konolfingen FC Konolfingen
  FC Moutier FC Moutier postponed SC Binningen SC Binningen
  FC Aegeri FC Aegeri postponed FC Grenchen 15 FC Grenchen
  FC Freienbach FC Freienbach postponed FC Muri FC Muri
matchday 21 BSC YB U18 BSC Young Boys U18 5:30 PM Team Aargau U18 Aargau U18
matchday 28 Legia U19 Legia Warsaw U19 2:00 PM Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Escola U19 FCB Escola Varsovia U19 4:45 PM Korona Kielce U19 Korona U19
Quarter-Finals 2nd leg Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 6:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 6:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Kocaelispor Kocaelispor 10:00 PM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Sakaryaspor Sakaryaspor 10:00 PM Van Spor FK Van Spor FK
matchday 12 CD Olmedo CD Olmedo 12:00 AM Independiente del Valle Independiente
  Uni. Católica CD Universidad Católica 2:30 AM Delfín SC Delfín SC
  CS Emelec CS Emelec 5:00 AM Guayaquil City FC Guayaquil City
Group 1 Southern Southern District 12:00 PM Happy Valley Happy Valley